![«Με τον Γιώργο αγαπιόμαστε 30 χρόνια»: Η τρυφερή φωτογραφία της Έλενας Ακρίτα με τον σύζυγό της](https://www.womantoc.gr/Content/ImagesDatabase/p/763x402/crop/both/content/articles/1/article_30602/me-ton-giorgo-agapiomaste-30-xronia-i-tryferi-fotografia-tis-elenas-akrita-me-ton-syzygo-tis.col-12.jpg?quality=90&404=default&v=2)
30 χρόνια κοινής πορείας συμπλήρωσαν η Έλενα Ακρίτα και ο Γιώργος Κυρίτσης, που ακόμη και μετά από τόσα χρόνια παραμένουν αχώριστοι. Με αφορμή τις τρεις δεκαετίες που μετρούν μαζί, η δημοσιογράφος και σεναριογράφος δημοσίευσε μια φωτογραφία από την ημέρα του γάμου τους το 2012 και έκανε δημόσια μια τρυφερή εξομολόγηση στον σύζυγό της.
Διαβάστε τη συνέχεια στο missbloom.gr
Κεντρική φωτογραφία: NDP