![«Η Κατερίνα μας δεν είναι εδώ σήμερα, είναι στο νοσοκομείο, νοσηλεύεται»](https://www.womantoc.gr/Content/ImagesDatabase/p/763x402/crop/both/content/articles/0/article_26954/i-katerina-mas-den-einai-edo-simera-einai-sto-nosokomeio-nosilevetai.col-12.jpg?quality=90&404=default&v=2)
Για δεύτερη συνεχόμενη μέρα η Κατερίνα Καραβάτου δεν έδωσε το παρών στη Φωλιά των Κου Κου και ο Κρατερός Κατσούλης εξήγησε στους τηλεθεατές τι ακριβώς συμβαίνει με τη σύζυγό του.
Η Κατερίνα Καραβάτου νοσηλεύεται στο νοσοκομείο, ωστόσο, τα πράγματα πάνε πολύ καλύτερα για την υγεία της, όπως χαρακτηριστικά επεσήμανε ο Κρατερός Κατσούλης.
«Εδώ είμαστε λοιπόν! Σχεδόν όλοι μαζί! Η Κατερίνα μας δεν είναι εδώ σήμερα, είναι στο νοσοκομείο, νοσηλεύεται. Τα πράγματα πάνε καλύτερα και πολύ πολύ σύντομα θα είμαστε πάλι όλοι μαζί εδώ», εξήγησε ο Κρατερός Κατσούλης.
ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ:
Φωτό: NDP
Ακολουθήστε το WomanToc στο Instagram