![Αντίο βαρεμάρα: Μία μπλόγκερ σου δείχνει 5 τρόπους να φορέσεις το λευκό T-Shirt](https://www.womantoc.gr/Content/ImagesDatabase/p/763x402/crop/both/content/articles/0/article_14402/adio-varemara-mia-bloger-sou-deixnei-5-tropous-na-foreseis-to-lefko-t-shirt.col-12.jpg?quality=90&404=default&v=2)
Όλες αγαπάμε τα λευκά T-Shirt. Έχουμε τουλάχιστον από δύο στη ντουλάπα μας. Φέτος, τα αγαπάει και η μόδα. Και τα έχει προσθέσει σε κάθε ντύσιμο, από πρωινό έως βραδινό, φορεμένα πάνω από το μαγιό αλλά και με κοστούμι.
Ποια είναι η διαφορά, όμως, σε σχέση με τις άλλες χρονιές; Αυτό που αλλάζει είναι ο τρόπος που το φοράμε. Μπορούμε, για παράδειγμα, να το δέσουμε κόμπο στη μέση ή στο πλάι, να αφήσουμε μία μεριά έξω από το τζιν ή τη φούστα, να το βάλουμε όλο μέσα από το τζιν και να κάνει «μπουφανάκι» (έκφραση των 80s) και μερικά όμορφα ακόμα.
Δείτε το αναλυτικό και πολύ βοηθητικό βίντεο: