![καγια](https://www.womantoc.gr/Content/ImagesDatabase/p/763x402/crop/both/b2/b2babbef076c4436b7a1d4c2e0f1cea4.jpg?quality=90&404=default&v=2)
Μπορεί να έχουν περάσει αρκετές ημέρες από τη στιγμή που η Βίκυ Καγιά επέστρεψε από τις Κάννες, τις οποίες είχε επισκεφτεί λόγω του κινηματογραφικού φεστιβάλ, ωστόσο ακόμα μοιράζεται διάφορα στιγμιότυπα από το εν λόγω ταξίδι. Στην πιο πρόσφατη ανάρτησή της, η Βίκυ Καγιά φαίνεται να φορά μία see-through μπλούζα σε ανοιχτή καφέ απόχρωση με ένα micro ψηλόμεσο σορτς σε κίτρινο χρώμα και λευκά μοτίβα. Ολοκλήρωσε την άκρως καλοκαιρινή εμφάνισή της με ένα ζευγάρι flat mules, μία mini bucket τσάντα, ένα ζευγάρι γυαλιά ηλίου και χρυσούς κρίκους.
Διάβασε περισσότερα στο madamefigaro.gr