Η Νάνσυ Ζαμπέτογλου μας έχει συνηθίσει σε εμφανίσεις που θα γίνουν αφορμή για συζήτηση. Τις περισσότερες φορές τις μοιράζεται μέσω των social media και συγκεκριμένα στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram και αμέσως γίνονται έμπνευση για το κοινό της.
Αυτή τη φορά ποζάρει στον φωτογραφικό φακό (πιθανότατα του κινητού της) πιο χαρούμενη και ευδιάθετη απο ποτέ, σε μια καταπράσινη γωνιά του Costa Navarino.
Επέλεξε λοιπόν να φορέσει την πιο hot τάση που όλες οι γυναίκες θα ήθελαν να έχουν στη ντουλάπα τους. Ένα midi σεμιζιέ φόρεμα σε χαλαρή γραμμή, με λεοπάρ animal print και βαθύ ντεκολτέ, του brand Zara, είναι αυτό που αν το φορέσεις σίγουρα θα το λατρέψεις, όπως το λάτρεψε και η Νάνσυ Ζαμπέτογλου.
Νάνσυ Ζαμπέτογλου με μαύρο μαγιό και ροζ γυαλιά στο πιο καλοκαιρινό fashion combo
Συγκεκριμένα έγραψε στον προσωπικό της λογαριασμό: "Καλή Ανάσταση παιδιά. Ολες τις ευχές του κόσμου…"
Και μην ξεχνάς το απαραίτητο αξεσουάρ με ότι και να φορέσεις είναι πάντα το χαμόγελό σου!
Το φόρεμα του brand Zara μπορείς να το βρεις και εσύ εδώ.
Ακολουθήστε το Womantoc στο Instagram.