Η Έλλη Στάη παρακολούθησε την παράσταση του Εθνικού Θεάτρου η "Προξενήτρα" στη σκηνή του REX φορώντας το ultimate λεοπάρ πουκάμισο. Ο φωτογραφικός φακός απαθανάτισε την γνωστή δημοσιογράφο σε βραδινή έξοδο στο θέατρο και η ίδια έδειξε να μην ενοχλείτε από τα φλας των φωτογράφων.
Ευδιάθετη και χαμογελαστή, πόζαρε με ένα tres chic σύνολο που αξίζει να αντιγράψεις είτε για μια casual είτε για μια βραδινή εμφάνιση. Η Έλλη Στάη φόρεσε το διαχρονικό λεοπάρ πουκάμισο σε σατέν υφή το οποίο συνδύασε με βελούδινο σύνολο με blazer και παντελόνι σε λαδί χρώμα.
Η δημοσιογράφος είναι μια από τις πιο αγαπημένες παρουσιάστριες της ελληνικής showbiz, που το τηλεοπτικό κοινό έχει λατρέψει και την στηρίζει πάντοτε σε κάθε νέο της επαγγελματικό βήμα. Το τελευταίο χρονικό διάστημα, η Έλλη Στάη είναι ιδιαίτερα ενεργή στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και συγκεντρώνει χιλιάδες λαικ και σχόλια.
Για να ολοκληρώσει το λουκ, επέλεξε ένα ζευγάρι statement σκουλαρίκια σε απόχρωση παρόμοια με των ματιών της, ενώ στο μακιγιάζ προτίμησε να τονώσει ακόμη περισσότερο τα μάτια με ένα μαύρο μολύβι και να κινηθεί στο υπόλοιπο πρόσωπο σε γήινους τόνους.
Πρόσφατα, η Έλλη Στάη τοποθετήθηκε και για το πολιτικό σκηνικό της χώρας, τονίζοντας ότι θεωρεί τον Αλέξη Τσίπρα τον " μεγάλο χαμένο". Πιο συγκεκριμένα, η 70χρονη δημοσιογράφος δήλωσε ότι ο πρώην πρωθυπουργός είναι "ο πρώτος και καθαρά χαμένος" και συνέχισε: "Ένας πρώην πρωθυπουργός με τη δύναμη που είχε στον χώρο αυτό βγαίνει δύο ώρες πριν ξεκινήσει το συνέδριο και κάνει τη δήλωση αυτή. Επιτέθηκε ευθέωςστον Στέφανο Κασσελάκη και ζήτησε νέα εκλογή, κάτι το οποίο δεν πέτυχε".
Ακολουθήστε το Womantoc στο Instagram