Η Αντωνία Καλλιμούκου, είναι πλέον το κορίτσι με τα μακριά ξανθά μαλλιά. Το 2012 ήταν στο πάνελ και στο πλευρό της Ελένης Μενεγάκη και διατηρούσε σχέση με τον ετεροθαλή αδελφό της παρουσιάστριας, τον Θοδωρή Μισόκαλλο.
Πριν τη δούμε στο πάνελ της εκπομπής, την πρωτογνωρίσαμε μέσα από τα καλλιστεία του ΑΝΤ1 όπου στέφθηκε Β' Σταρ Ελλάς το 2007 ενώ κατέκτησε και την τέταρτη θέση στον παγκόσμιο διαγωνισμό Miss Intercontinental.
Τώρα έχει αφήσει πίσω της τα φώτα της δημοσιότητας, αλλά παραμένει στην επικαιρότητα κυρίως για τα απίστευτα μακριά ξανθά μαλλία της, που κάλλιστα κάποιος μπορεί να την παρομοιάσει με την Ραπουνζέλ.
Η Αντωνία παραμένει φυσικά, μια λαμπερή και εντυπωσιακή γυναίκα με τα καταγάλανα μάτια της να μαγνητίζουν σε κάθε φωτογραφία που ανεβάζει στον προσωπικό της λογαριασμό στο instagram.
Super chic στον καύσωνα η Ελένη Μενεγάκη: Με λινό κοστούμι και σανδάλια στην Κηφισιά
Αυτή τη φορά όμως, στην εικόνα που ανέβασε, πρωταγωνιστικό ρόλο παίζουν φυσικά τα μαλλία της, τα οποία έχει στολίσει με ένα φιόγκο μαύρο για να εναρμονίζεται άψογα και με το υπόλοιπο look που είναι σε αυτήν την απόχρωση, δίνοντας μια αίσθηση ρομαντισμού.