![Αυτός είναι ο παίκτης που δεν πέρασε στον μεγάλο τελικό του Χ Factor](https://www.womantoc.gr/Content/ImagesDatabase/p/763x402/crop/both/content/articles/0/article_4836/aftos-einai-o-paiktis-pou-den-pernaei-ston-megalo-teliko-tou-x-factor.col-12.jpg?quality=90&404=default&v=2)
Το χτεσινό X Factor, το τηλεοπτικό show που έχουν αγαπήσει όλοι σιγά σιγά φτάνει στο τέλος του.
Χτες έγινε ο ημιτελικός, ενώ σε λίγες ημέρες, με τον μεγάλο τελικό, θα ρίξει αυλαία αποχαιρετώντας το κοινό.
Ποιος παίκτης όμως αν και έφτασε πολύ κοντά στην πηγή αποχώρησε; Ας πάρουμε τα πράγματα από την αρχή. Οι τηλεθεατές έστειλαν απευθείας στον τελικό τους δυο παίκτες του Γιώργου Θεοφάνους, Ανδρέα Λέοντα και Ίαν Στρατή.
Οι Stereo Soul του Θοδωρή Μαραντίνη και η Τάνια Μπρεάζου πάλεψαν για την παραμονή τους. Η Τάμτα ψήφισε να παραμείνει η παίκτριά της. Ο Θοδωρής Μαραντίνης έκανε το ίδιο. Η Πέγκυ Ζήνα έδωσε αρνητική ψήφο στην Τάνια, ενώ ο Γιώργος Θεοφάνους στους Stereo Soul.
Έτσι για πρώτη φορά είχαμε ισοπαλία και κατόπιν καταμετρήθηκαν οι ψήφοι του κοινού και τελικά αποχώρησε η Τάνια Μπρεάζου.
![Αυτός είναι ο παίκτης που δεν πέρασε στον μεγάλο τελικό του Χ Factor](articles/0/article_4836/inline/in__4836_57776e3d3e0fb.jpg)