Η φιλία ανάμεσα στις δύο αγαπημένες τραγουδίστριες, Δέσποινα Βανδή και Έλλη Κοκκίνου, είναι γνωστή, καθώς η γνωριμία έγινε από τον στιχουργό και μέντορά τους, Φοίβο.
Μια φωτογραφία που δημοσιοεύθηκε στα social media ήρθε να μας θυμήσει ότι κρατάει χρόνια αυτή η κολόνια και μάλιστα 30 χρόνια. Οι δύο τραγουδίστριες φαίνεται ότι έχουν από παλιά καλές σχέσεις, όπως δείχνει και η φωτογραφία από την κοινή τους βραδινή έξοδο, στην οποία φαίνεται η Έλλη και η Δέσποινα, να κάθονται δίπλα-δίπλα, να χαμογελούν και να πίνουν σαμπάνια.
Μπάρμπεκιου με φίλους για τη Δέσποινα Βανδή | 'Εκανε free day στη δίαιτά της
Ακολουθήστε το Womantoc στο Instagram.