Η πρωταγωνίστρια της σειράς, Maestro του Χριστόφορου Παπακαλιάτη βρέθηκε στις Κάννες, μαζί με αρκετούς Έλληνες ηθοποιούς και celebrities, οι οποίοι παρακολούθησαν από κοντά τις μεγάλες κινηματογραφικές πρεμιέρες.
Η Κλέλια Ανδριολάτου στο λογαριασμό της στο Instagram ανέβασε μια σειρά από φωτογραφίες από το κόκκινο χαλί. Επέλεξε για την εμφάνισή της ένα σύνολο με μάξι φούστα και cropped top σε φωτεινό κίτρινο και σατέν υφή με την υπογραφή Vassia Kostara.
"Δεν περίμενα ότι θα γίνω ηθοποιός γιατί δεν το ήθελα, δεν ήταν αυτοσκοπός. Προέκυψε στη ζωή μου και έτσι βούτηξα σε αυτό το πράγμα και μετά είπα ‘εγώ, δεν μπορώ χωρίς αυτό’. Δεν ξέρω αν έχει κάτι νόημα περισσότερο από αυτό που κάνω, αυτό που βιώνω μέσα από τη δουλειά μου, αυτό το πόσο πολύ με πλημμυρίζει με συναίσθημα η δουλειά μου. Μου έδωσε δύναμη", είχε δηλώσει σε συνέντευξή της στο Mega η Κλέλια Ανδριολάτου.
Υπενθυμίζουμε ότι το 77ο Φεστιβάλ Καννών διεξάγεται φέτος από τις 14 μέχρι και τις 25 Μαΐου.