![Ακόμα και η Χαρούλα Αλεξίου υπέκυψε στα ροζ φλαμίνγκο. Η χιουμοριστική φωτογραφία που έγινε viral](https://www.womantoc.gr/Content/ImagesDatabase/p/763x402/crop/both/content/articles/0/article_10410/akoma-kai-i-xaroula-aleksiou-ypekypse-sta-roz-flamingo-i-xioumoristiki-fotografia-pou-egine-viral.col-12.jpg?quality=90&404=default&v=2)
Λίγο πριν την πολυαναμενόμενη πρεμιέρα του δεύτερου κύκλου του Μaestro (16 Μαΐου στο Mega) τόσο ο Χριστόφορος Παπακαλιάτης όσο και οι ηθοποιοί που πρωταγωνιστούν μίλησαν στην κάμερα της εκπομπής του καναλιού "Χαμογέλα και πάλι".
Ανάμεσά τους και η Χαρούλα Αλεξίου για την οποία η σειρά έγινε ένα όχημα να αναδείξει και το ταλέντο της στην υποκριτική, εκτός βέβαια από το τραγούδι. Μια νέα εμπειρία που την έφερε ακόμα πιο κοντά στο κοινό, που ούτως ή άλλως τη λατρεύει.
Με αφορμή τη πρεμιέρα του νέου κύκλου η κ. Αλεξίου είπε: "Είδα τους ανθρώπους να δείχνουν έναν θαυμασμό και για αυτό που κάνω τώρα. Στην αρχή, δεν πίστευα πολύ στον εαυτό μου, έλεγα ότι είναι συνέπεια του θαυμασμού του τραγουδιού. Αλλά σιγά σιγά, επειδή είδα ότι διαρκεί, άρχισα να το πιστεύω. Από τα πρώτα μου τραγούδια υπήρχε μια οικειότητα με τον κόσμο σαν να μπαίνω στα σπίτια τους. Τώρα είναι σαν να ξαναμπήκα με έναν τρόπο στη ζωή των Ελλήνων. Αυτή η αγάπη που βλέπω στο βλέμμα του κόσμου που λένε "η Χαρούλα μας" είναι πολύ μεγάλη".
Ακολουθήστε το Womantoc στο Instagram