Είναι αναμφισβήτητα ένα από τα πιο hot νυχτερινά κέντρα της φετινής σεζόν. Το ΝΟΧ όπου εμφανίζεται ο Αντώνης Ρέμος και η Ελένη Φουρέιρα (αλλά και η Μαρινέλλα σε περιορισμένο αριθμό εμφανίσεων) έχει τραβήξει την προσοχή του αθηναϊκού κοινού και όχι άδικα.
Ανάμεσα στους θαμώνες του του νυχτερινού κέντρου την εβδομάδα που μας πέρασε, ήταν και το ζεύγος Καίσαρη. Ο Κώστας και η Χριστιάνα Καίσαρη σε μία πολύ σπάνια εμφάνιση, διασκέδασαν και στη συνέχεια φωτογραφήθηκαν με τον επιχειρηματία και ιδιοκτήτη του NOX, Ηλία Μαροσούλη.
Διάβασε περισσότερα στο missbloom.gr