![«Είναι ο πιο ατάλαντος». Η Ντρου Μπάριμορ αδειάζει πασίγνωστο άντρα συνάδελφο της](https://www.womantoc.gr/Content/ImagesDatabase/p/763x402/crop/both/content/articles/0/article_13339/einai-o-pio-atalados-i-drou-barimor-adeiazei-pasignosto-adra-synadelfo-tis.col-12.jpg?quality=90&404=default&v=2)
Η ηθοποιός και παρουσιάστρια Ντρου Μπάριμορ έκανε πλάκα για τον εργένη Λεονάρντο Ντι Κάπριο στην εκπομπή της, στην οποία είχε καλεσμένο τον τραγουδιστή Σαμ Σμιθ.
Η Ντρου ρώτησε τον 30χρονο τραγουδιστή για το πρώτο ερωτικό crash του με κάποιον διάσημο κι εκείνος απάντησε πως οπωσδήποτε ήταν ο Λεονάρντο ΝτιΚάπριο στον Τιτανικό.
"Λατρεύω που κάνει ακόμα clubbing, πηγαίνει σε κότερα κλπ" είπε η Ντρου κάνοντας κι ένα λογοπαίγνιο με το τραγούδι του Σμιθ Unholy.
Ο τραγουδιστής σχολίασε πως ο Λεονάρντο είναι "πονηρό παιδί" και η Ντρου απάντησε πως όντως και τον λατρεύει για αυτό.
![15 πράγματα που θα έκανε ο Λεονάρντο Ντι Κάπριο αν βγαίνατε μαζί ραντεβού](https://www.womantoc.gr/Content/ImagesDatabase//content/articles/0/article_1256/15-pragmata-pou-tha-ekane-o-leonardo-di-kaprio-an-vgainate-mazi-radevou.col-12.jpg?v=1&maxwidth=650&&w=800)
Εξάλλου ο Λεονάρντο Ντι Κάπριο είναι ο μόνος που αξίζει τόσο πολύ τον όρο modelizer που είχαμε μάθει στο Sex and the City: δηλαδή τον τύπο που βγαίνει μόνο με μοντέλα και διάσημες σταρ. Ανάμεσα στις κατακτήσεις του ήταν άλλωστε η Ζιζέλ, τη Μπλέικ Λάβλι και βέβεια πολλά μοντέλα. Τελευταία κατάκτησή του η Gigi Hadid με την οποία έβγαιναν τον τελευταίο καιρό, αλλά δεν φαίνεται να είχε το κέφι να ακολουθεί τα καπρίτσια του.
![Ο πραγματικός λόγος που η Ζιζέλ χώρισε τον Λεονάρντο ντι Κάπριο και οι κρίσεις πανικού](https://www.womantoc.gr/Content/ImagesDatabase//content/articles/0/article_15506/o-pragmatikos-logos-pou-i-zizel-xorise-ton-leonardo-di-kaprio.col-12.jpg?v=1&maxwidth=650&&w=800)
Τον περασμένο μήνα πέρασε στο επόμενο μοντέλο, την Βικτόρια Λάμας, 23 ετών, για την οποία ανέφερε σε συνέντευξή του ότι δεν βρίσκονται σε σοβαρή σχέση. Και κάπως έτσι ο Λεονάρντο στα 47 του χρόνια παρτάρει ακόμα. Σύνδρομο Πίτερ Παν;
Ακολουθήστε το Womantoc στο Instagram