Οι περισσότερες αναμνήσεις που έχουμε από την παιδική μας ηλικία συνδέονται με διάφορες γεύσεις που απολαμβάναμε όταν ήμασταν μικροί. Όπως τα ξέγνοιαστα καλοκαίρια μας, όταν μετρούσαμε με τους φίλους μας ένα ένα τα παγωτά που τρώγαμε, που τότε είχαν άλλη γεύση.
Κι όμως υπάρχει μια γεύση που παραμένει αναλλοίωτη όσα χρόνια κι αν περάσουν, αφού παρασκευάζεται με την ίδια ποιότητα και την ίδια συνταγή από το 1967. Ο λόγος για το "θεϊκό” παγωτό Δωδώνη, που ακολουθεί την ίδια "μονότονη” πορεία δημιουργώντας καθημερινά την ίδια αυθεντική γεύση που απολαμβάναμε όταν ήμασταν μικροί. Με 100% φρέσκο ελληνικό γάλα, αγνά υλικά και θεϊκή γεύση.
Διαβάστε περισσότερα στο ΤΗΕ ΤΟC